İş İlanları


ÇOCUK SÜPERVİZÖRÜ İLANI İÇİN TIKLAYIN

Lider Kadın Derneği olarak ECHO projesi kapsamında Diyarbakır’da gerçekleşecek ‘koruma projesi’ kapsamında bizler ile çalışacak Çocuk Süpervizörü aramaktayız.

ŞOFÖR İLANI İÇİN TIKLAYIN

Lider Kadın Derneği olarak ECHO projesi kapsamında Diyarbakır’da gerçekleşecek ‘koruma projesi’ kapsamında bizler ile çalışacak Şoför aramaktayız.

RESEPSİYONİST İLANI İÇİN TIKLAYIN

Lider Kadın Derneği olarak ECHO projesi kapsamında Diyarbakır merkezinde gerçekleşecek ‘koruma projesinde’ bizler ile çalışacak Resepsiyonist aramaktayız.

TERCÜMAN İLANI İÇİN TIKLAYIN

Lider Kadın Derneği olarak ECHO projesi kapsamında Diyarbakır’da gerçekleşecek ‘koruma projesinde’’ bizler ile çalışacak 2 Tercüman aramaktayız.

SAHA ÇALIŞANI İLANI İÇİN TIKLAYIN

Lider Kadın Derneği olarak ECHO projesi kapsamında Diyarbakır’da gerçekleşecek ‘koruma projesinde’ bizler ile çalışacak Ofis sorumlusu aramaktayız.

TEMİZLİK GÖREVLİSİ İLANI İÇİN TIKLAYIN

Lider Kadın Derneği olarak ECHO projesi kapsamında Diyarbakır’da gerçekleşecek ‘koruma projesinde’’ bizler ile çalışacak Temizlik görevlisi aramaktayız.

Video Tanıtım


"Biz hep böyle umut dolu, güçlü ve güler yüzle bakmaya çalışıyoruz hayata. Birbirimizden güç alarak, en zor zamanlarda birbirimize sarılarak..Biz çok güzel bir aileyiz🌸😇 "

Leyla Onur Yanar - Dernek Başkanı